Refine your search

Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Seminari i kulturës shqiptare për të huaj 2

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 1976Other title: Përmbledhje e ligjëratave të mbajtura në seminarin e vitit 1975.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-3/5 SEMINARI 1976] (1).

2. Seminari ndërkombëtar për gjuhën, letërsinë dhe kulturën Shqiptare 5

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 1979Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-3/5 811.18 SEMINARI 1979] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës