Refine your search

Your search returned 8 results. Subscribe to this search

|
1. Menaxhmenti financiar

by Mustafa, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2005Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 65.012.3 : 336] (1).

2. Menaxhmenti financiar

by Mustafa, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.322.1 (075.8)] (1).

3. Menaxhmenti financiar

by Mustafa, Isa.

Edition: Botimi i dytëMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 65.012.3.336] (1).

4. Udhëheqja efiçenca dhe efektiviteti

by Mustafa, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rinvest 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 MUSTAFA 2004] (1).

5. Udhëheqja efiçenca dhe efektiviteti

by Mustafa, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 MUSTAFA 2004] (1).

6. Ekonomia 9

by Mustafa, Isa | Reshiti, Nail | Kutllovci, Enver.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Libri Shkollor 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-4/2 330 : 37 MUSTAFA 2004] (1).

7. Ekonomia 9

by Mustafa, Isa | Reshiti, Nail | Kutllovci, Enver.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Libri Shkollor 2003Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-4/2 330 : 37 MUSTAFA 2003] (1).

8. Bazat e ekonomisë dhe roli i qeverisjes

by Mustafa, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2007Availability: Items available for loan: (1), AAB College Library [Call number: 330.101 BAZAT 207] (2).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës