Refine your search

Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. E drejta administrative

by Stavileci, Esat | Sokoli, Agur | Batalli, Mirlinda.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 2010Other title: Administrata; Konrolli i punës së administratës ndhe përgjegjësia politike e saj; Kompjuterizimi i Administratës.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 342.9 STAVILECI 2010] (1).

2. Komentar- LIgji për Procedurën Administrative

by Baraliu, Mazllum | Stavileci, Esat.

Edition: Botimi IMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë GIZ 2014Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 342.9 BARALIU 2014] (1).

3. Reforma kushtetutare - Me vështrim mbi pozitën e KSA të Kosovës

by Rexhepi, Enver | Stavileci, Esat.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rilindja 1973Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-4/1 341 REXHEPI 1973] (1).

4. Të drejtat dhe detyrat e delegatit

by Stavileci, Esat.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i krahinës socialiste autonome të Kosovës 1980Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-4/1 34 STAVILECI 1980] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës