Normal view MARC view ISBD view

Vëzhgime Kritike

By: Ademi, Bashkim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1978Description: 342 p. 18 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 ADEMI 1978 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09 Për Kritikën 821.18.09 Kujtesa e Tekstit - Mitrush Kuteli 821.18.09 0ALIU 1980 Kritika 821.18.09 ADEMI 1978 Vëzhgime Kritike 821.18.09 AHMETI 1997 Poezia Popullore e fëmijëve 821.18.09 ALIU 1974 Shqyrtime 821.18.09 ALIU 1975 Koha dhe krijuesi

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës