Normal view MARC view ISBD view

Të drejtat e njeriut dhe zbatimi i ligjit

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë FINNSH - OHCHE 1997Description: 211 p. 30 cm.ISBN: 921154.Subject(s): Law
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 342.72(036) TË DREJTAT 1997 (Browse shelf) 2 Available

Doracak për trajnimi të policisë mbi të drejtat e njeriu

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës