Normal view MARC view ISBD view

Zhvillimi ekonomiko-shoqëror i trojeve shqiptare dhe integrimi i tyre rajonal dhe botëror

By: Bashota, Nuri Kryeredaktor.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Unioni i ekonomistëve shqiptarë 2000Description: 640 p. 24 cm.Subject(s): Ekonomi -- Integrimi ekonomik
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 330. 34. 01 (436.5) (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës