Normal view MARC view ISBD view

Psikologjia e Emocioneve

By: Orhani, Zenel.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Autori 2014Description: 268 p. 24 cm.ISBN: 9789928179326.Subject(s): Psikologji -- Emocione
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 159.942 ORHANI 2011 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
159.93 PORTNOFF Basti i intelegjencës 159.942 FROMM Anatomia e destruktivitetit njerëzor. Vëllimi 1 159.942 FROMM V.2 Anatomia e Destruktivitetit njerëzor 2 159.942 ORHANI 2011 Psikologjia e Emocioneve 159.944.4 RAMADANI 2018 Shëndeti dhe suksesi përmes meditimit 159.946.26 MARKS 1976 Mbi letërsinë dhe artin 159.946.26 MARKS 1976 V.1 Mbi letërsinë dhe artin

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës