Normal view MARC view ISBD view

Gjendja e terminologjisë shqipe në Jugosllavi

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti albanologjik i Prishtinës 1988Description: 272 p. 24 cm.Subject(s): Gjuhësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18'276 GJENDJA 1988 (Browse shelf) 1 Available

Punime nga sesioni shkencor i mbajtur në prishtinë me 28 dhe 29 janar 1988

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës