Normal view MARC view ISBD view

Vepra 1 - Albumi II : Israilitë dhe filistinë (dramë)

By: Noli, Fan S.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1988Edition: Botimi i dytë i plotësuar.Description: 384 p. 20 cm.Other title: Rubairat | Variante të tjera.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18 NOLI V.1 1988 (Browse shelf) 1 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës