Normal view MARC view ISBD view

E drejta e detyrimeve Pjesa e përgjithshme

By: Dauti, Nerxhivane.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 2013Description: 332 p. 24 cm.ISBN: 9951401066.Subject(s): E drejta
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 347.4 DAUTI 2013 (Browse shelf) 2 Available

E drejta e detyrimeve (Pjesa e përgjithme)
Botim i plotësuar dhe i përmirësuar.

Parathënie: 14 p.
Treguesi i emrave: 303-324 p.
Literatura: 325-331 p.

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës