Normal view MARC view ISBD view

Rrugëtimet dhe labirintet e Kosovës dhe të shqiptarëve

By: Stavileci, Esat.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Gjakovë Forumi për iniciativë demokratike 2009Description: 800 p. 24 cm.ISBN: 9789951549004.Subject(s): Shovenizmi ,Racizmi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 323.1 STAVILECI 2009 (Browse shelf) 1 Available

Ndihmesë për deshmitë për Kosovën para gjykatës ndërkombëtare të drejtësisë

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës