Normal view MARC view ISBD view

Rregullat e reja të marketingut dhe PrR-it

By: Scott, David Merman.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Living 2021Description: 448 p. 24 cm.ISBN: 9789928338082.Other title: Si të përdorim rrjetet sociale, videot në internet, aplikacionet në celular, blogjet dhe marketingun viral për të arritur menjëher te blerësit.Subject(s): Marketingu -- marketingu dhe PR
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 658.8 SCOTT 2021 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
658.8 MERAKU 2008 Kosova the Potential 658.8 MERAKU 2008 Kosova the potential 658.8 MERCER 1998 Marketing Strategy: The Challenge of the external environment 658.8 SCOTT 2021 Rregullat e reja të marketingut dhe PrR-it 658.8 TRACY 2015 Arti i realizimit të shitjes 658.8.013 TRACY 2013 Psikologjia e shitjes 658.8(075.8) JAKUPI, A 2008 Marketingu Ndërkombëtar

Rregullat e reja të marketingut dhe pr-it
Përktheu Leonard Boduri

Si te përdorim rrjetet sociale videot ne internet, aplikacionet ne celular, bllogjet dhe marketingun viral për të arritur menjeher të blerësit

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës