Normal view MARC view ISBD view

Homo Narrans Rrefimi personal gojor

By: Dushi, Arbnora.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti Albanologjik 2009Description: 416 p. ilustr, 21 cm.ISBN: 9789951411776.Subject(s): Etiketa
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Notes Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398.5 DUSHI 2009 (Browse shelf) 1 Available Fushata "Dhuro një liber për AAB-në" Arber Z Morina
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
398.23(496.51) VANI 2000 Njerës të shquar në anekdota 398.23(496.51) ZOGIANI 2008 Anekdota 398.5 BERISHA 1998 Qasje poetikës së letërsisë gojore shqipe 398.5 DUSHI 2009 Homo Narrans 398.5(=18) BRISKU 2006 Deti dhe detarët në letërsinë popullore shqiptare 398.7 NEZIRI 2009 Epika legjendare e Rugovë 398.8 DUGOLLI Historia dhe e verteta në rapsodi

HOMO NARRANS
Rrëfimi personal gojor

Parathënie: 15-22 p.
Resume: 325 p.
Burimrt : 407-410 p.
Indeksi: 411-416 p.

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës