Normal view MARC view ISBD view

Vendosja afariste

By: Kuka, Ibrahim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Riinvest 1997Description: 207 ilustr. 24 cm.Subject(s): Ekonomi -- Teoria dhe metoda
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 334 KUKA 1997 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
332.26 2004 Privatizimi në Kosovë-Përparime dhe ngecje 33:32(4/9) SKENDERI 2003 Ekonomia dhe politika botërore 334 (075.8) KESETOVIC 2008 Krizni menadzment 334 KUKA 1997 Vendosja afariste 334.012.64 SHUKLEV 2012 Biznesi i vogël dhe ndërmarrësia 334.72 Ndërrmarësia 334.723 RICHET 1997 Ekonomia e ndërmarrjes

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës