Normal view MARC view ISBD view

Shkrim Akademik Cikel leksionesh dhe përmbledhje artikujsh

By: Zeneli, Bernard.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë UFO pres 2005Description: 299 p. 24 cm.ISBN: 65756786854656.Subject(s): Retorika
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 808.1 ZENELI 2005 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
808.1 MATO 2011 Arti i të shkruarit 808.1 MCMILLAN 2010 Si të shkruajmë ese dhe detyra universitare 808.1 MIFTARI 2013 Shkrimi akademik 808.1 ZENELI 2005 Shkrim Akademik 808.51 LUCAS 2010 Arti i të folurit publik 809.198.3-5 ISMAJLI 1989 Gramatika e parë e gjuhës shqipe - Botim kritik, me studim e transkriptim 81 : 37.0 LARSEN-FREEMAN 2000 Techniques and principles in language teaching

Shkrim Akademik
Cikel leksionesh, Përmbledhje artikujsh

Alb.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës