Normal view MARC view ISBD view

Përkime midis letërsise popullore dhe poezisë së shkruar shqipe

By: Shkodra, Faik.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti Albanologjik 1995Description: 331 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 8718-1.09 SHKODRA 1995 (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës