Normal view MARC view ISBD view

Criminal Justice Issues

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Sarajevo University of Sarajevo 2011Edition: No. 5-6.Description: 90 p. 24 cm.ISBN: 9771512550000; ISSN: 1512-5505.Subject(s): Kriminalistika -- Drejtësi -- Sarajevo
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Revistë shkencore Revistë shkencore AAB College Library
Hardcover 434.9 CRIMINAL 2011 Nr. 5-6 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
398.91 MURTEZAI 2008 Leksikon - i sentencave, citateve, sintagmeve dhe proverbave latine 414.82.(430) Markes 1983 Ideologjin Gjermane 434.9 2010 Kriminalisticke teme 434.9 CRIMINAL 2011 Nr. 5-6 Criminal Justice Issues 434.9 KRIMINAL, 2011 NR.5-6 Criminal Justice Issues 502 5 (496.51) Shfrytëzimi i Qëndrueshëmi Pasurive Natyrore 502.5 HYSEMBEGAS Endje nëpër hapësirat me "n" përmasa

Criminal justice

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës