Normal view MARC view ISBD view

Studim mbi të drejtën Ndërkombëre humanitare zakonore

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë ICRC Description: 40 p. 23 cm.Subject(s): Tipet dhe format e se drejtës
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 340.141 (Browse shelf) 3 Available

Studim mbi të drejten ndërkombetare humanitare zakonore: Kontribut për ta kuptuar dhe respektuar zbatimin e ligjit ne konfliktet e armatosura

Alb.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës