Normal view MARC view ISBD view

Arkitektura dhe Urbanizimi Sinergjik: Profil - vizion

By: Llonçari , Xhelal.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinè Autori 2004Description: 139 p. ilustr. color 25 cm.Subject(s): Arkitekyura në vende të veçanta -- Urbanizmi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 72(1/9) LLONÇARI 2004 (Browse shelf) 1 Available

Arkitektura dhe urbanizmi sinergjik

Parathënie: 7 p.
Përmbajtja: 157 p.

Alb.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës