Normal view MARC view ISBD view

Këngë Ngjarje dhe Vështrime

By: Zejnullahu, Adem.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë DSHT-MASHT 2013Description: 357 p. 20 cm.ISBN: 9789951596855.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-1.09 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
82.091 KARJAGDIU 2005 Fati i Heminguejit në Kulturën Shqiptare 82.091 SEDAJ 1984 Homeri në Letërsinë dhe Kulturën Shqiptare 82.09:782/785 TOLE Muzika dhe Letrsia 821.18-1.09 Këngë Ngjarje dhe Vështrime 821.18-1.09 BERISHA 2013 Personalitete të folklorit tonë 821.18-2 DËRVISHI 1990 Zhvarrimi i Pjtër Bogdanit 821.18-32 ZUKA 1973 Talush efendia

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës