Normal view MARC view ISBD view

Doracak mbi raportimin e rasteve të dhunës

By: Giffard,Camilie.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë 2000Description: 154 p. 30 cm.ISBN: 1874635285.Subject(s): Edrejta penale
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Raporte të ndryshme Raporte të ndryshme AAB College Library
Hardcover 343.4(035) RAPORT 2000 (Browse shelf) 3 Available

Dookumentimi dhe raportimi i rasteve të torturës brenda sistemit ndërkombëtarë të mbrojtjës se të drejtave të njeriut.

Përktheu: Berat Jashari

Alb.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës