Normal view MARC view ISBD view

E DREJTA Revistë për Çështje juridike dhe shoqërore nr.1-2/2008

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Fakulteti juridik 2008Description: 224 p. 24 p.ISBN: ISNN 0350-7890.Subject(s): E drejta
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 34(05)(496-51) DREJTA 2008 (Browse shelf) 1 Available

E drejta
Revistë për çështje juridike dhe shoqërore

Përmbajtja :3-4 p.

Alb.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës