Normal view MARC view ISBD view

Vdekja e kolonelit

By: Buxhovi, Jusuf.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë FAIK KONICA 2004Description: 262 P. 21 CM.ISBN: 9951060595.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 BUXHOVI VDEKJA 2004 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 ALIA 1989 Fjalime e biseda 6 821.18 BETOV. 1968 Betoveni dhe revolucioni francezz 821.18 BUXHOVI KUJTIMET 2005 Kujtimet e zonjës von braun 821.18 BUXHOVI VDEKJA 2004 Vdekja e kolonelit 821.18 BUXHOVIKODI Kodi i dashurisë 821.18 BUXHOVISËNDETI 2002 Shënimet e gjon nikollë kazazit 821.18 BUXHOVISHËDETI 2002 Letra për kryeprincin

Shënime për autorin: 261-262.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës