Normal view MARC view ISBD view

Vështrim mbi sistemin Amerikan të qeverisjes

By: Riçard C, Shrëder.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Agjecia e informacionit e shteteve të bashkuara 1989Description: 125 p. Ilustr. 21 cm.Subject(s): Kushtetuta
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover SHPJEGUESIT E KUSHTETUTES (Browse shelf) Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
REV 342.7 BULETINI NR.7 1998 Buletini REV 342.7 BULETINI NR.8 1998 Buletini REV 371 LIBRI Nr.2 1980 Libri Shkollor SHPJEGUESIT E KUSHTETUTES Vështrim mbi sistemin Amerikan të qeverisjes

Botimi origjinal nga Riçard C.Shreder . Rishikuar dhe freskuar nga Natan Klik me 1989.

Përmbajtja:3 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës