Normal view MARC view ISBD view

Psikologjia e shitjes

By: Tracy, Brian.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Damo 2013Description: 235 p. 21 cm.ISBN: 9789951642118.Other title: [Si të shisni më shumë, më me lehtës dhe më me shpejtësi, nga se e kishit menduar të mundshme ndonjëherë].Subject(s): Ekonomi -- Marketingu, shitje, shpërndarje
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 658.8.013 TRACY 2013 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
658.8 MERCER 1998 Marketing Strategy: The Challenge of the external environment 658.8 SCOTT 2021 Rregullat e reja të marketingut dhe PrR-it 658.8 TRACY 2015 Arti i realizimit të shitjes 658.8.013 TRACY 2013 Psikologjia e shitjes 658.8(075.8) JAKUPI, A 2008 Marketingu Ndërkombëtar 658.81 BRIAN TRACY 2013 Delegimi dhe Mbikqyrja 658.811 INGRAM 2001 Sales Management

Përktheu: Adisa Duka

Titulli i origjinalit: The psychology of selling

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës