Normal view MARC view ISBD view

Thesaret e odave shqipare

By: Trena A. Imri.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Lena 2018Description: 393 p. ilustr. 21 cm.ISBN: 9789951769044.Subject(s): Doket dhe zakonet e jetës private -- Thesaret e odave
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398.23 TRENA2018 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
398.22 STANECI 2007 Legjendat e karadakut 398.2(214.98) KRASNIQI 1989 Përralla rome të Kosovës 398.23 FOLKLOR 1998 Folklori shqiptar 398.23 TRENA2018 Thesaret e odave shqipare 398.23(=18) ANEKDOTA 2001 Anekdota shqiptare 398.23(=18) BAJRAKTARI 1994 Fjalë të urta dhe thënie popullore shqipe 398.23(=18) FOLKLOR 1968 Folklor shqiptar - Gjëegjëza

Liberi është i botuar në gjuhen shqipe nga shtepia botuse Lena.
Në pjesen e pasme të liberit gjeni shenime për autorin.

Albumi i odes së "Zërit të arbërit": 365-389 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës