Normal view MARC view ISBD view

Poezia dhe vdekja

By: Krasniqi, Milazim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Armagedoni 2017Description: 109 p. 21 cm.ISBN: 9789951697262.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-1 KRASNIQI 2017 (Browse shelf) 1 Available

Libri është i botuar në gjuhen shqipe nga shtëpia botuse Armagedoni.
Në kopertinen e librit gjeni shënime për autorin.

Biblografia: 109 p.
Përmbajtja: 111-112 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës