Normal view MARC view ISBD view

Dhuna në shkollë dhe ndikimi i saj në mbarëvajtjen e punës mësimore

By: Thaçi,Bujar.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri shkollor 2018Description: 152 p. ilustr.tabela 24 cm.ISBN: 9789951231046.Subject(s): Edukim -- Dhuna në shkollë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37.018.2 THAQI 2018 (Browse shelf) 5 Available

Në kopertinën e librit fotografia dhe të dhënat për autorin.

alb

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës