Normal view MARC view ISBD view

Gazetat menaxhimi i krizës në medien e shkruar

By: Nezaj,Sami.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë UetPress 2014Description: 328 p. ilustr.Tabela 23 cm.ISBN: 9789928421104.Subject(s): Gazetari -- Shtypi periodik shqiptar
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 070.3 NEZAJ 2014 (Browse shelf) 1 Available

Summary: p.315-318 Në kopërtinë fotografia e autorit dhe të dhënat për veprën

Bibliografia: p. 319-328

alb

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës