Normal view MARC view ISBD view

Lëvizja e lirë e personave në bashkimin europian

By: Canaj, Erjona.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë UetPress 2014Description: 252 p. 22 cm.ISBN: 9789928190024.Subject(s): Law -- Bashkimi europian -Studime krahasuese
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 341 CANAJ 2014 (Browse shelf) 1 Available

Parathënie: Ksenofon Krisafi: p. XV-XXII Në kopertinën e palosur fotografia me shënime për autoren dhe librin.

Bibliografia: p.239-251

alb

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës