Normal view MARC view ISBD view

Boshtet e mbivendosura të politikës së jashtme-Për një diplomaci aktive në shekullin XXI

By: Nesho, Agim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë UetPress 2013Description: 117 p. 21 cm.ISBN: 9789995639662.Subject(s): Shkenca politike -- Shqipëria-Politika dhe qeverisja
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 327 (496.5) NESHO 2013 (Browse shelf) 1 Available

Parathënie- Virgjil Muçi: p. VII-XII Parathënie- Agim Nesho: p.XIII-XV Pasthënie: p.115-117 Në kopertinë fotografia dhe të dhënat për autorin

alb

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës