Normal view MARC view ISBD view

Kalorësi i bronztë

By: Simons, Paullina.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Toena 2013Description: 693 p. 23 cm.ISBN: 9789994319404.Subject(s): Letërsi Angleze/Amerikane -- Romane amerikane
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Roman 821.111(73)-31 SIMONS 2013 (Browse shelf) 1 Available

Titulli i origjinalit: The Bronze Horseman Në kopertinen e paluar fotografia dhe të dhënat për autoren e veprën.

alb

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës