Normal view MARC view ISBD view

Atlas i mineraleve të Trepçës

By: Durmishaj, Bedri.
Contributor(s): Hyseni, Sylejman | Shala, Ferat.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Mitrovicë Autorët 2010Description: 159 p. ilustr. me ngjyra 25 cm.ISBN: 978-9951-585-33-0.Subject(s): Minierat -- Mineralet- Atlaset -- Minierat dhe burimet minerare -- Trepça (Kosovë)
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 622/.88 DURMISHI 2010 (Browse shelf) 1 Available

[fotografitë Arton Krasniqi]
Autor... : p. [160]-[162]
Kopertina me mbështjellëse.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës