Normal view MARC view ISBD view

Pseudonimet e Shkrimtarëve shqiptarë (1453-1982(

By: Gashi, Sinan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Autori 2009Edition: Botimi i dytë i shtuar.Description: 395 p. 21 cm.ISBN: 9789951851084.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Autorët shqiptarë -- Anonimet dhe pseudonimet shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 GASHI 2009 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 FRASHËRI Si bilbil - Si shqiponjë 821.18 FRASHËRI 1978 V. 4 Vepra 4 : Qerbelaja 821.18 FRASHËRI 1979 V.2 Vepra 2 - Shqipëria Ç'ka qenë ç'është e ç'do të bëhetë? 821.18 GASHI 2009 Pseudonimet e Shkrimtarëve shqiptarë (1453-1982( 821.18 GASHI 2012 Albumi i shkrimtarëve shqiptarë 821.18 GJEÇOVI 1985 V.1 VEPRA 1 821.18 GJEÇOVI 1985 V.4 VEPRA 4

Botimi i parë 2006
Burimet dhe literatura : 385-388 p.

Summary : f. 383-384

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës