Normal view MARC view ISBD view

Takimi në Junik

By: Abazi, Hajdin.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2018Description: 132 p. fotografi 21 cm.ISBN: 9789951494793.Other title: Takimi i parë publik diplomatik SHBA - UÇk [(Për herë të parë rrëfimi i plotë)].Subject(s): Histori -- Politikë-Dokument -- Lufta e UÇK-së -- Juniku dhe Reka - DukagjinSummary: Pasthënja nga Bashkim Rrahmani 129 - 131 p.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Notes Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-94 ABAZI 2018 (Browse shelf) 1 Available -Me rastin e 20-vjetorit, dedikim për mikun e madh të paqes - Ambasadorin Richard Holbrooke dhe për luftën çlirimtare të UÇK - posaçërisht të Junikut dhe të Rekës - Nga Hajdin Abazi

Në ballinë: Richard Holbrooke dhe Hajdin Abazi - Lum Haxhi, Foto e Reuters që u bë simbol i takimit në Junik

- Për herë të parë rrëfimii plotë)

Përmbajtja: 5-6 p.
Parathënja nga Halil Matoshi 9 -10 p.

Pasthënja nga Bashkim Rrahmani 129 - 131 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës