Normal view MARC view ISBD view

ICLS 2015 : Konferencë Shkencore Ndërkombëtare : libri i abstrakteve organizatorë Fakulteti Juridik, Kolegji AAB, Fakulteti për Kriminalistikë, Kriminologji e Studime të Sigurisë, Universiteti i Sarajevës

Contributor(s): Kolegji AAB. Fakulteti Juridik, Prishtinë Universiteti i Sarajevës. Fakulteti për Kriminalistikë, Kriminologji e Studime të Sigurisë.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2015Description: 59, 45 p. 24 cm.ISBN: 9789951494540.Subject(s): Law -- E drejat ndërkombëtare -- Kongreset dhe kuvendet -- 2015 -- Prishtinë(Kosovë) -- Kriminalistika
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 341 LIBRI 2015 (Browse shelf) 5 Available

Në anën e kundërt të librit titulli dhe teksti paralel në gjuhën angleze.

Albanian and English

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës