Normal view MARC view ISBD view

Krimi Financiar

By: Dervisholli, Lirim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2017Description: 140 p. 24 cm.ISBN: 9789951494649.Other title: Pengesë për zhvillim ekonomiko-social në vende të Evropës Juglindore.Subject(s): Ekonomi -- krimi financiar -- Evropa jug-lindore
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 330.161 DERVISHOLLI 2017 (Browse shelf) 5 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
330.101.542(075.8) POLLOZHANI 2014 Mikroekonomia 330.101.54(496.51) ZHVILLIMI 1974 Zhvillimi ekonomik dhe shoqëror i KSA të Kosovës 1947 - 1972 330.143 MARKS 1990 Teoritë e mbivlerës : (Vëllimi i IV i "Kapitalit") : 330.161 DERVISHOLLI 2017 Krimi Financiar 330.3 RIINVEST 2003 Developments in building up the taxation policy in Kosova 330.322 FOREIGN 2002 Foreign direct investment Kosova 330.322 MUSTAFA 2009 Menaxhimi i investimeve

Parathënia: iv-vi

Bibliografia: 131-140
Tabelat dhe figurat: vii
lista e shkurtesave: viii-ix
hyrje: 1-4 p.

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës