Normal view MARC view ISBD view

Krimi Financiar

By: Dervisholli, Lirim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2017Description: 140 p. 24 cm.ISBN: 9789951494649.Other title: Pengesë për zhvillim ekonomiko-social në vende të Evropës Juglindore.Subject(s): Ekonomi -- krimi financiar -- Evropa jug-lindore
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 330.161 DERVISHOLLI 2017 (Browse shelf) 5 Available

Parathënia: iv-vi

Bibliografia: 131-140
Tabelat dhe figurat: vii
lista e shkurtesave: viii-ix
hyrje: 1-4 p.

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës