Normal view MARC view ISBD view

Shkenca në (r)evolucion (Refleksione mbi kërkimin,arritjet,teknologjinë,sfidat dhe transformimet shkencore)

By: Abazi, Hajdin.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2018Description: 232 p. ilustr. 24.cm.ISBN: 978-9951-494-73-1.Subject(s): Shkencë -- Sfidat dhe transformimet shkencore
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 001 ABAZI 2018 (Browse shelf) 5 Available

Monografi f:197-217 Ilustrimet f:221-231

alb

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës