Normal view MARC view ISBD view

F3 Kontabiliteti financiar Tekst studimi

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti AAB 2017Description: 445 p. Ilustr. tabela dhe detyra 29 cm.ISBN: 978-9951-8950-0-2.Subject(s): Ekonomi -- Kontabiliteti financiar
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 336.657 KONTABILITETI 2017 (Browse shelf) 4 Available

Përkthyes Instituti AAB për Kontabilistë dhe Auditorë të Certifikuar me licencë dhe autorizim të Kaplan Publishing.

alb

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës