Normal view MARC view ISBD view

Poezia dhe vdekja

By: Krasniqi, Milazim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Armagedoni 2017Description: 109 p. 21 cm.ISBN: 978-9951-697-26-2.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-1 KRASNIQI 2017 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-1 KRASNIQI 2002 Lumëgjaku 821.18-1 KRASNIQI 2006 Fati im nuk dua të jetë shpresë 821.18-1 KRASNIQI 2010 Mos fol gojë, pa nevojë! 821.18-1 KRASNIQI 2017 Poezia dhe vdekja 821.18-1 KRASNIQI, A 1988 Netët e lodhura 821.18-1 KRASNIQI, AR 1998 Rojet e hijeve 821.18-1 KRASNIQI, G 1999 Skodrinon

Përmbledhje kosovare e luftës: f. 5-22 Në vend të pasthënies: f.93-107

f.108

alb.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës