Normal view MARC view ISBD view

Drejtësia ende e paarritshme Raporti vjetor i FDH Kosovë 2015

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Fondi për të Drejtën Humanitare Kosovë 2016Description: 490 p. 21 cm.ISBN: 978-9951-8855-7-7.Subject(s): Law -- Raporti vjetor i FDH Kosovë 2015
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 34 (047.3 ) DREJTËSIA 2016 (Browse shelf) 8 Available

Titulli paralel në gjuhën shqipe ,serbe dhe angleze

alb,srb,ang

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës