Normal view MARC view ISBD view

Kriminalisticke teme Casopis za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosnem studije

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Sarajevo Fakultet za Kriminalistiku 2010Description: 173 p. 24 cm.ISBN: 1512-5505.Subject(s): Law -- Kriminalisticke teme
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 434.9 2010 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
398.89 HALIMI 2011 Këngë poullore shqiptare nga Bleni I 398.91 MURTEZAI 2008 Leksikon - i sentencave, citateve, sintagmeve dhe proverbave latine 414.82.(430) Markes 1983 Ideologjin Gjermane 434.9 2010 Kriminalisticke teme 434.9 CRIMINAL 2011 Nr. 5-6 Criminal Justice Issues 434.9 KRIMINAL, 2011 NR.5-6 Criminal Justice Issues 502 5 (496.51) Shfrytëzimi i Qëndrueshëmi Pasurive Natyrore

bih

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës