Normal view MARC view ISBD view

Dëshmi letrare

By: Aliu, Ali.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë ASHAK 2008Description: 235 p. 24 cm.ISBN: 9789951413770.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Historia dhe kritika
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 ALIU 2008 (Browse shelf) 1 Available

ASHAK Botime të Veçanta; XCIV :Seksioni i Gjuhës dhe i Letërsisë ;Libri 40

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës