Normal view MARC view ISBD view

Fjalësi i shqip i lematizuar i fjalorit serbokroatisht-shqip të S. Dobroshit të v.1953

Contributor(s): Caka, Nebi.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e shkencave dhe e Arteve e Kosovës Qendra Leksikografike - Enciklopedike 2016Description: 616 p. 24 cm.ISBN: 9789951615648.Other title: Projekti: "Shqipja e shkruar e shekullit XX".Subject(s): Gjuhësi -- Leksokografi - Enciklopedi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18'374 CAKA 2016 (Browse shelf) 1 Available

Titulli dhe teksti paralel në gjuhën shqipe dhe angleze

Parathënie: f.7-8.
Summary: f.615-616

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës