Normal view MARC view ISBD view

Agim Çavdarbasha

By: Basha, Eqrem.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e shkencave dhe e arteve 2006Description: 158 p. ilustr. me ngjyra 30 cm.ISBN: 9951413420.Subject(s): Art
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 73 BASHA 2006 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
728.1:39 SIQECA 2011 Arkitektura folklorike e rajonit të Prizrenit në shekujt XVIII - XIX 729(091) JAJAGA 2000 Arti i Talies në podiumet Dibrane 729.94(496.5) ADHAM 1958 Monumente të Kulturës në Shqipëri 73 BASHA 2006 Agim Çavdarbasha 73 POETICA 2000 ARS Poetica 1 747 PILE 2007 Interior Design 75 EMRA 2014 Ekspozitë personale

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës