Normal view MARC view ISBD view

Disa Konventa të Hages dhe traktate të tjera

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Komiteti Ndërkombëtar i Kryqit të Kuq 2001Description: 135 p. 24 cm.Subject(s): Law -- Konventa -- Traktate
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës