Normal view MARC view ISBD view

Ujitja në Kosovë : menaxhimi i ujërave për bujqësi të qëndrueshme : tryezë shkencore 16 tettor 2014

Contributor(s): Krasniqi, Feriz | Daci, Nexhat | Kabashi, Bashkim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 2015Description: 189 p. ilustr. 24 cm.ISBN: 9789951615525.Subject(s): Shkenca natyrore -- Ujitja
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 631.67 UJITJA 2015 (Browse shelf) 1 Available

Këshilli redaktues Feriz Krasniqi, Nexhat daci, Bashkim kabashi.

Kopertina me mbështjellëse.
Literatura pas disa punimeve

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës