Normal view MARC view ISBD view

Veprimtaria shkencore në "Trepçë" (1950-1989)

By: Dushi, Minir.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 2006Edition: Librin 14.Description: 306 p. ilustr. 24 cm.ISBN: 9789951412527; 9951413528.Subject(s): Shkenca natyrore -- Minierat-kërkime -- Minierat dhe burimet minerare - "Trepça" (Kosovë) - 1950-1989
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 622.001.5 DUSHI 2006 (Browse shelf) 1 Available

Në kopertinë e paluar fotografia dhe të dhëna për autorin.

Parathënie : f. 11-13
Summary : f. 283-304
Bibliografi : f. 305-306

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës