Normal view MARC view ISBD view

Ndarja administrativo-territoriale e Kosovës 1944-2010

By: Osmani, Jusuf.
Contributor(s): Manaj, Ramë.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 2014Description: 323 p. ilustr. 24 cm.ISBN: 9789951615273.Other title: Administrative and territorial division of Kosovo 1944-2010.Subject(s): Law -- Ndarja zonale
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)

ASHAK : Botime të Veçanta ; CXXVIII : Seksioni i Shkencave Shoqërore ; Libri 42

Parathënie : f. 11-12
Summary : f. 319-320
Shkurtesat : f. 321
Burimet dhe literatura : f. 322-323
Në kopertinën me mbështjellëse fotografitë dhe të dhënat për autorët.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës